Filtrovat

Aktuální akce

Týden pro inkluzi

projekt Co by bylo kdyby

projekt Co by bylo kdyby 2

 

Newsletter

Dostávat novinky e-mailem?

Změnit jazyk

Hledáme pomoc při práci a hře s autistickým dítětem

Hledáme pomoc při práci a hře s autistickým dítětem

Jsme rodiče 5-letého téměř nemluvícího, velmi mírného a milého autistického chlapce. Intenzivní výukou a hrou se nám společně daří posunovat jeho dovednosti kupředu a podporovat jeho vývoj stále dál a dál. Práce je hodně časově náročná a naše rodina se co nevidět rozroste o další 2 členy. Proto hledáme zapáleného pomocníka, který by nám pomohl v práci se synem, trávil s ním určitý čas a učil ho poznávat svět a společnost kolem sebe. Jde o práci v domácím prostředí, doma a na zahradě, učení napodobování činností, pojmenovávání věcí a využívání těchto dovedností pro komunikaci s ostatními lidmi.

Požadavky:

praktické povědomí o projevech autismu, o tom, co dělá komunikaci složitou a v čem schopnost individuálního přístupu k dítěti a ochota učit ho Možnost pracovat v domácím prostředí, vlastní vozidlo výhodou

Práce by probíhala v domácím prostředí, denně 3–4 hodiny pondělí až pátek a jeden den o víkendu. Pokrýt plně všechny dny není podmínkou, nutné je udržet kontakt s dítětem a rodinou.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí, podíl na růstu dítěte, které to má v životě těžké a finanční ohodnocení dle vzájemné dohody.

Lokalita: Mladá Boleslav a okolí směr Nymburk

Kontakt: asistentaba@atlas.cz, tel.: +420 777 870 315